Op de school zijn de volgende interne vertrouwenspersonen werkzaam:

Locatie Pastorielaan:
dhr. B. Veld (b.veld@eemsdeltacollege.nl)
mevr. M. Wijnne (m.wijnne@eemsdeltacollege.nl)

Locatie Sikkel:
dhr. B. Veldhuis (b.veldhuis@eemsdeltacollege.nl)
mevr. S. Frankema (s.frankema@eemsdeltacollege.nl)

Locatie Eelwerd:
dhr. G. Kruize (g.kruize@eemsdeltacollege.nl)
mevr. S. van der Laan (s.vanderlaan@eemsdeltacollege.nl)

Locatie Siddeburen:
Mevr. J. Tillema (j.tillema@eemsdeltacollege.nl)

Daarnaast heeft de school een externe vertrouwenspersoon:
Mevr. B. van Hemmen (beate@vanhemmenenpartners.nl)

Naar de portalen

Leerling
Ouder
Personeel

Geen logingegevens ontvangen...
Stuur een bericht naar ouderportaal@eemsdeltacollege.nl

 

 

Het Eemsdeltacollege

Tel: 0596 693 693

Email: info@eemsdeltacollege.nl